REFERANSLAR

Hepsini gösteremesek de yaptığımız ve sevdiğimiz bazı işler bunlar.
Keşke sizi de burada görebilsek.

Ebru Maternity

Hamile Giyim sektörünün öncülerinden ve en eskilerinden olan Ebru Hamile Giyim Mağazacılık geçmişindeki tecrübeyi sanal dünya üzerindeki varlığı ile birleştirmeye bundan yaklaşık 10 yıl önce karar verdi. Bu 10 yılın 8 yılı Siyahfil ile birlikte geçti ve halen çalışmaya devam etmekteyiz.

Siyahfil; Ebru Hamile Giyim'e E-Ticaret Sitesi tasarım ve altyapı kurulumu, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Arama motoru ve Sosyal Medya reklamcılığı konularında destek vermektedir.

Lig TV

Türkiye'de Futbol denince ilk akla gelen Lig TV'nin sanal dünyadaki yüzü ligtv.com.tr bu dünyadaki en iyi spor sitelerinden olma yolunda iken bizim onlarla birlikte olmamamız düşünülemezdi. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) konusunda destek verdiğimiz Lig TV ailesine 2014 yılından bu yana Editör ve Yönetim ekibiyle bizi de aileden gördükleri için teşekkür ederiz.

Ten İç Giyim

İç Giyim Sektörü'nün Liderlerinden TEN İç Giyim ile 2015 yılından bu yana çalışmakta olan Siyahfil sanal dünyadaki hızlı büyümelerine tanıklık etmekten çok mutlu oldu. Konularında çok iyi olan ekibiyle kısa sürede üstün bir başarı ve müşteri memnuniyeti gösterirken bizde onlara dijital reklamcılık ve seo konularında destek olduk. Bu başarının devamını ve sürekliliğini birlikte getireceğimize inanıyoruz.

Nevresimevi

Ev Tekstil sektöründe Sanal Dünya'ya ilk adım atan site olan Nevresimevi 2008 yılından bu yana Siyahfil ile partner firma olarak çalışmaktadır. A'dan Z'ye her konuda destek olarak büyüttüğümüz ve bizim ilk göz ağrımız olan Nevresimevi 50.000 üzerinde kayıtlı müşteri portfoyü ile başarılarını devam ettirmektedir.