REFERANSLAR

Hepsini gösteremesek de yaptığımız ve sevdiğimiz bazı işler bunlar.
Keşke sizi de burada görebilsek.

Ebru Maternity

Hamile Giyim sektörünün öncülerinden ve en eskilerinden olan Ebru Hamile Giyim Mağazacılık geçmişindeki tecrübeyi sanal dünya üzerindeki varlığı ile birleştirmeye bundan yaklaşık 12 yıl önce karar verdi. Bu 12 yılın 10 yılı Siyahfil ile birlikte geçti ve halen çalışmaya devam etmekteyiz.

Siyahfil; Ebru Hamile Giyim'e E-Ticaret Sitesi tasarım ve altyapı kurulumu, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Arama motoru ve Sosyal Medya reklamcılığı konularında destek vermektedir.

Lig TV & Bein Sports

Türkiye'de Futbol denince ilk akla gelen Lig TV'nin sanal dünyadaki yüzü ligtv.com.tr bu dünyadaki en iyi spor sitelerinden olma yolunda iken bizim onlarla birlikte olmamamız düşünülemezdi. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) konusunda destek verdiğimiz Lig TV ailesine 2014 yılından bu yana Editör ve Yönetim ekibiyle bizi de aileden gördükleri için teşekkür ederiz.

Prizma Labaratuvar Ürünleri

2017 yılında dijital reklamcılık ile seo alanlarında çalışmaya başladığımız ve gün geçtikçe çalışmalarımızdan daha fazla memnuniyet duyan Prizmalab ile daha zun süreler çalışmayı ve değerlerine değer katmayı planlamaktayız.

Trendolia

El yapımı ürünler ile yükselen bir trende giren Trendolia ile geçmişe dayanan tanışıklığımız ve çalışma hevesimiz ile satışlarının artışına katkıda bulunmak için dijital reklamcılık alanında yaptığımız çalışmalar ile yakaladığımız başarılardan gurur duyuyoruz.

Kaya Online

Kişisel gelişim ve kendini tanıma konularında özel eğitimler vererek kişilerin daha iyi bir hayata adım atmalarına yardımcı olmak amacı ile kurulmuş bu güzel insanlar ile dolu kurumun tanıtımı için bize ulaştıklarında çok mutlu olarak hemen kollarımızı sıvadık. Çalışmaya başladığımız 2017 yılı sonlarından itibaren işlerine verdikleri değer ve bizim kattıklarımız ile çok güzel çalışmalara birlikte imza attık. Uzun ve başarılı bir birliktelik olacağını umuyoruz.

Wischen Lazer ve Profesyonel Bakım Cihazları

Üstün Alman teknolojisi'nin kaliteli ve kullanışlı kişisel bakım ürünlerini Türkiye'de Wischen markası altında tanıştırma hedefi ile kurulan Wischen Türkiye ile kurulum aşamasında çalışmaya başlayarak Web siteleri, kurumsal kimlik çalışmaları ve tanıtım işleri alanlarında çalışmaya başladık. Kısa sürede sektörde bilinirliğini artıran Wischen ile uzun süreli çalışmayı planlıyor ve güzel işlere imza atmalarında katkımız olması için elimizden geleni yapıyoruz.

Whatsapp