NELER YAPIYORUZ?

Biz yaptığımız işi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz,
Tıpkı sizin yaptığınız gibi.

Digital Reklamcılık

Dijital reklamcılığın Dünya lideri Google ile partner programı kapsamında bize ve müşterilerimize sağladığı ayrıcalıklı hizmetler ile büyük bir uyum içinde çalışıyor ve google reklam mecraları olan Arama ağı, Görüntülü Reklam Ağı, Youtube, G-mail alanlarında yüksek verimli reklamlar yayınlayarak sizleri mutlu etmeyi çok seviyoruz.

Ayrıca sosyal medya'nın bel kemiği olan Facebook ve Instagram reklamları konusunda da müşterilerimize destek vererek bu mecralarda markalarının büyümesine ve bilinirliklerinin artırılmasına katkıda bulunuyoruz.

Offline reklam mecralarına göre ölçüm ve yatırım getirileri çok daha ölçülebilir olan dijital reklam mecralarında bulunmak artık bir mecburiyet haline gelmiştir.

Siz de bu mecralarda yer almak ve yatırımınızı doğru şekilde değerlendirerek kar'a dönüştürmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Online Mağaza Kurulumu

Online Mağazacılık yavaş yavaş yerel mağazacılığın yerini almakla birlikte kullanıcılara aynı ürünü satın alabilecekleri alternatifler sunması sebebi ile kullanımı günden güne dahada artmakta olan bir alışveriş yöntemi. Mevcut yerel mağazaları ile online dünyada yer almak isteyen bir çok kullanıcı ekonomik olması ve düşük maliyetli olması sebebi ile amatörce hazırlanmış altyapılar kullanmakta fakat bu altyapılar yüzünden hem kendilerini hemde kullanıcılarını riske atmaktadırlar.

Online mağazacılıkta en son teknolojiyi kullanarak müşterilerimize hizmet vermek müşterilerilerimiz ve kullanıcıların daha güvenli, erişilebilir, kolay olarak bu sürece adapte olmalarını sağlamaktadır. Tecrübesiz ellerden çıkan bir yazılım ile veri güvenliğinin tehlikeye atılması mağaza sahiplerini de zor durumlarda bırakabilmektedir. Yatırımınızın boşa gitmemesi ve müşterilerinizin veri güvenliği için tecrübeli ve doğru yazılım için Siyahfil her zaman yanınızda olacaktır.


Mobil Uyumlu Web Siteleri

Günümüzde mobil cihazların hayatımızdaki yerinin artması ile internet üzerindeki gezintinin %65'lik kısmı mobil cihazlar üzerinden yapılmaya başlanmış ve her geçen gün dahada artmaktadır. Bu durum mobil uyumlu ve görsel kalitesi yüksek web sitelerine ihtiyacı bir zorunluluk haline getirmiştir.

Siyahfil olarak müşterilerimizin web siteleri üzerindeki değişiklikleri kendilerinin de yapabileceği mobil uyumlu web siteleri geliştirerek maksimum yatırım getirisi elde edilmesinde faydamız bulunması için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.


Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Her marka doğar ve büyür, tıpkı bir çocuk gibi. Asıl olan markanın doğması değil nasıl bir hayat süreceğidir. Bu da nasıl ve nerede doğacağı, kimin elinde büyüyeceğine bağlıdır.

Markanızı büyütürken doğru araç ve enstrümanları kullanmak, insanların markanızı duyduğunda bir sempati hissetmesini sağlamak, baktıkları her yerde markanızı görmelerini sağlamak önemlidir.

Markanızın doğru şekilde büyümesi, insanlar tarafından sevilerek iyi bir yere gelmesi için bir çocuk gibi düzgün olarak büyütülmesi gerekir, Siyahfil bunu yapmak için elinden geleni yapacaktır.


Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

İşler sadece sitenizi yaparak yayına almakla bitmiyor. Aslında en önemlisi sitenizi Arama motorları ve kullanıcılar için daha anlaşılır hale getirmek. Bu işlemlerin yapılması sitenizin herkes için daha anlaşılır ve işe yarar olmasını sağlamaktadır. Yanlış eller ile yapılan seo işlemleri sitenize kalıcı zararlar verebileceği gibi arama motorlarının indexlerinden de silinmenize, yani sanal dünyada yok olmanıza sebep olabilir.

Biz Siyahfil olarak legal yöntemler ile size bu konuda yol göstererek hizmet vermeye devam ediyoruz.

Whatsapp